Ekin ziraat olarak amacımız Niğde’nin tarımsal sorunlarına, gelişmiş tarım teknolojileri kullanarak en etkili şekilde faydalı olabilmektir. Bunun için gerekli altyapı, uzman mühendislerimizle ve tecrübeli kadromuzla oluşturulmuştur. Faaliyetlerimiz arasında sulama sistemleri, tohum ve zirai ilaç yer almaktadır.

Sulama Sistemleri : Akona, Eurodrip gibi Türkiye’nin ve Dünya’nın tanınmış firmalarıyla çalışarak Niğde için en doğru sulama ürünlerini ve teknolojilerini çiftçilerimizle buluşturuyoruz.


Ekin Ziraat Sulama Sistemleri

Tohum : Buğday, Arpa, Mısır, Yonca, Patates, Fasulye, Pancar, Nohut ve Sebze tohumlarının kaliteli ve yüksek verimli çeşitlerini (Tigem, MAY, Pionner, KWS) firmamız bünyesinde Niğde çiftçilerimizin hizmetine sunmaktayız.


Ekin Ziraat Tohum

Zirai İlaç : Bayer, Sygenta, Dupont, Dow AgroSciences, Hektaş, Koruma gibi Türkiye'nin ve dünyanın tanınmış firmalarıyla çalışarak Niğde için en doğru ve en gelişmiş zirai mücadele yöntemleriyle çiftçilerimizin sorunlarına çözüm üretmekteyiz.


Ekin Ziraat Zirai İlaçlama

Ekin Ziraat çalışmalarına 2005 yılında başlamış olup 10 yıllık tecrübe ile 2016 yılında tam müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket ederek hizmet vermeye devam edecektir.